Proponowane usługi


Proponowane usługi

Sebcom jest grupą profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej. Zajmujemy się wdrażaniem i wykorzystywaniem technologii informatycznych w małych i średnich firmach jak również usługami dla klientów indywidualnych.

Świadczymy szereg usług informatycznych między innymi


•    Instalacja i konfiguracja systemów Windows XP , Windows 7 ,Windows 8 ,Windows 10.

•    Naprawa i konfiguracja sprzętu komputerowego.

•    Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania.

•    Diagnostyka i instalacja sprzętu komputerowego.

•    Montaż i konfiguracja sieci komputerowych dowolnego typu.

•    Instalacja i konfiguracja internetu,podział łącza internetowego na parę komputerów.

•    Archiwizacja danych ,podział dysków na partycje tworzenie obrazów systemów.

•    Pomoc informatyczna w zakresie użytkowania komputera.

•    Czyszczenie i konserwacja podzespołów komputera.

•    Aktualizacja bios systemów operacyjnych i oprogramowania.

•    Odzyskiwanie danych użytkownika po uszkodzeniu systemu operacyjnego.

•    Transfer danych i ustawień miedzy komputerami.

•    Zabezpieczenie komputera przed wirusami ,atakami z Internetu.

•    Re instalacja systemów z zachowaniem wszystkich prywatnych danych na dysku.

•    Wymiana podzespołów lub przełożenie do innej obudowy.

•    Doradztwo w sprawie zakupu i cen sprzętu komputerowego.


Świadczymy profesjonalne usługi naprawy, aktualizacji, modernizacji i wsparcia laptopa, komputerów PC, MAC dla użytkowników domowych oraz małych i średnich firm od 2001 roku. Nasz zespół doświadczonych techników oferuje usługi napraw wszystkich laptopów i notebooków marek i modeli.


Jeśli potrzebujesz fachowca do naprawy laptopa, nam możesz zaufać, jesteśmy tu dla Ciebie. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, udało nam się naprawić setki zepsutych laptopów, notebooków, netbooków i komputerów PC. Znajdujemy się w bardzo dogodnej lokalizacji. Oferujemy bardzo szybką diagnozę, w zależności od nasilenia problemu wystawimy ją od 1 do 3 dni. Płacisz tylko za naprawiony komputer nie za diagnoze. Oddając swój komputer do naprawy możesz nam zaufać!
Naprawa Sprzętu

Naprawa sprzętu komputerowego czyli co i jak naprawiamy


Staramy się dokonywać napraw w domu klienta, aczkolwiek w przypadku poważnych uszkodzeń sprzętu przyjmujemy urządzenie na serwis i po dokonaniu naprawy dostarczamy z powrotem do Państwa domu. Taka forma naprawy jest tańsza niż naprawa u klienta.


W przypadku wymiany podzespołów komputera, gwarancji udzielamy jedynie na takie podzespoły, które zostały dostarczone przez nas.


Naprawy za pośrednictwem naszego serwisu realizowane są maksymalnie do pięciu dni roboczych liczonych od czasu przyjęcia sprzętu na serwis. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu np. w przypadku braku części zamiennych. Lecz przeważnie w 24 godziny


Serwisujemy tylko komputery i laptopy. Nie serwisujemy urządzeń peryferyjnych takich jak monitory, drukarki itp.


Jeśli twój sprzęt nie działa prawidłowo i chcesz szybko rozwiązać ten problem skontaktuj się z nami


 

Optymalizacja Komputera

Optymalizacja komputera czyli poprawa jego wydajności


Gdy prędkość pracy Twojego komputera zbliża się do wartości zero oznacza to, iż nadszedł czas na jego optymalizację.


W czasie optymalizacji dokonujemy szeregu zabiegów wspomagających dostęp systemu operacyjnego do plików, usuwamy zbędne programy rezydentne, wyłączamy niepotrzebne procesy uruchomione na komputerze, korygujemy ustawienia systemu operacyjnego i BIOS.


W wielu przypadkach optymalizacja pracy komputera jest zabiegiem wystarczającym, aby ponownie cieszyć się wydajną maszyną bez potrzeby przeinstalowywania systemu operacyjnego.


Czasem zdarza się iż system operacyjny nie nadaje się do optymalizacji. Dzieje się tak wtedy, gdy jest on uszkodzony lub gdy mimo zabiegów optymalizacyjnych jego wydajności nie ulega zmianie. W takim przypadku nasz serwisant zaproponuje państwu re-instalację systemu jako najlepszą opcję przywracającą dawną świetność komputera.

Archiwizacja Danych

Archiwizacja i kasowanie danych


Wykonujemy archiwizację danych dla klientów indywidualnych oraz małych firm na nośnikach optycznych oraz przy wykorzystaniu serwerów ftp. W przypadku klientów indywidualnych przeprowadzamy archiwizację wybranych zasobów tj. pliki systemowe, zdjęcia, muzyka, dokumenty, poczta itd.


O potrzebie archiwizacji danych najlepiej przekonali się ci, którzy je stracili. Aby zapobiec takiej sytuacji zapraszamy do korzystania z naszych usług archiwizacyjnych.


Oferujemy także profesjonalne kasowanie danych, czyli usuwanie danych bez możliwości ich odzyskania. Przydaje się to w sytuacji, gdy chcemy sprzedać lub wyrzucić dysk twardy, który wcześniej służył do przechowywania poufnych danych.


 


 

Odzyskiwanie Danych


 

Nasza Firma Specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z: dysków twardych HDD, dysków SSD, RAID, NAS, Serwerów, kart pamięci, pamięci przenośnych typu pendrive, oraz w kasowaniu programowym i sprzętowym informacji zawartych na magnetycznych nośnikach danych.


Odzyskiwanie danych to szybki i praktycznie w 100% skuteczny proces. To także gwarancja dyskrecji,


sebcom to profesjonalne odzyskiwanie danych zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych, utraty danych w wyniku uszkodzeń softwareowych (logicznych) lub hardwareowych (sprzętowych, technicznych i fizycznych). Cały proces postępowania dla każdego typu uszkodzenia nośnika jest klarownie skodyfikowany, a jego przebieg - prosty i sprawny. Pierwszy etap, czyli analiza (rokowanie) typu uszkodzenia, jest zupełnie bezpłatny, .


Sebcom to doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na szybkiej i fachowej pomocy z zakresu data recovery.

 

Komputer często ci się zawiesza, chodzi wolno? zadzwoń pomożemy